(224) 713 8468
İletişim
Arama Yap
Site Haritası
Anasayfa
BURSA / İNEGÖL
Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
X
Ara
Anasayfa
Teşkilat Şeması
Teşkilat Şeması
Uzman Öğretmen Serdar Bülent YILDIZ
Okul Müdürü/school principal
Uzman Öğretmen Önder ORUÇ
Müdür Başyardımcısı/Assistant Manager
Uzman Öğretmen Emine KAYA
Teknik Müdür Yardımcısı/technical assistant manager
Uzman Öğretmen NECATİ YILDIRIM
Koordinatör Müdür Yardımcısı/Coordinator Executive Director
Uzman Öğretmen İlker GÜÇÜCÜK
9. Sınıf Müdür Yardımcısı/assistant director
Uzman Öğretmen Mehmet Şakir TOPRAK
10 ve 11.sınıf Müdür Yardımcısı/assistant director
Baş Öğretmen NUREL KÖKSAL
12. Sınıf Müdür Yardımcısı/assistant director
Uzman Öğretmen ENSAR AYDIN
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni/Turkish language and literature teacher
Uzman Öğretmen NURİ ŞEN
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni/Turkish language and literature teacher
Uzman Öğretmen KEVSER FİLİZ KISACIK
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni/Turkish language and literature teacher
Uzman Öğretmen AYŞE ALP
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni/Turkish language and literature teacher
Uzman Öğretmen FATMA ÖZTÜRK DEMİRDAŞ
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni/Turkish language and literature teacher
Uzman Öğretmen DÖNDÜ BELLİ
Felsefe Öğretmeni/Philosophy Teacher
GÜLAY HEMŞİNLİ
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen/psychological counselor and counselor
Uzman Öğretmen MAHMUT MACİT
Din Kült. ve Ahl. Bil. Öğretmeni/teacher of religious culture and ethics
Emel GÜZEL
Din Kütürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni/teacher of religious culture and ethics
Uzman Öğretmen MEHMET ÖZHELVACI
Tarih Öğretmeni/history teacher
Uzman Öğretmen HALİME ARISOY
Tarih Öğretmeni/history teacher
SÜREYYA ÜÇDAL
Tarih Öğretmeni/history teacher
Cansu DOĞRU
Tarih Öğretmeni/history teacher
TUĞBA KAYA
Coğrafya Öğretmeni/geography teacher
Uzman Öğretmen GÜLAFER SOLMAZ
Beden Eğitimi Öğretmeni/physical education teacher
Uzman Öğretmen DİLEK TURAN
Beden Eğitimi Öğretmeni/physical education teacher
Uzman Öğretmen KORKMAZ KAYNAR
Matematik Öğretmeni/math teacher
Tuğçe ÇALLI
Matematik Öğretmeni/math teacher
Özgür EROĞLU
Matematik Öğretmeni/math teacher
Meryem YILDIZ
Matematik Öğretmeni/math teacher
FATMA AHAT
Fizik Öğretmeni/Physics teacher
MEHMET SALİH BEYAZGÜL
Kimya Öğretmeni/chemistry teacher
ARZU BAHTİYAR
Biyoloji Öğretmeni/Biology Teacher
Gözde ÇAKIRGÖZ
Biyoloji Öğretmeni/Biology Teacher
Uzman Öğretmen SÜLEYMAN İREZ
İngilizce Öğretmeni/English teacher
AYSUN KÖKÇE
İngilizce Öğretmeni/English teacher
Zeliha KÜRÜCÜ
İngilizce Öğretmeni/English teacher
Uzman Öğretmen MUSTAFA BURAK SAK
Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Şefi/area chief of food and beverage services
DUYGU ŞAHİNKAYA
Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Mutfak Dalı Atölye Şefi / catering services area kitchen branch workshop chief
SEVGİ YAMANER
Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Öğretmeni/food and beverage services teacher
SEDA TAŞ
Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan öğretmeni/food and beverage services teacher
Naile Nur ÇELİK
Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan öğretmeni/food and beverage services teacher
Merve ARSLAN
Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan öğretmeni/food and beverage services teacher
Baş Öğretmen ÜLKÜ ÇAKAL
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı Alan Şefi/Child Development and Education Area Chief
Uzman Öğretmen HÜLYA TERCAN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı Atölye Şefi/Child Development and Field Workshop chief
Baş Öğretmen AYŞE DEMİR
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı Öğretmeni/Child Development and Field Teacher
Baş Öğretmen ESEN HÜLYA EVREN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı Öğretmeni/Child Development and Field Teacher
Uzman Öğretmen ZERNİŞAH PAKSOY
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı Öğretmeni/Child Development and Field Teacher
Uzman Öğretmen NALAN KABACIK
Okul Öncesi Atölye Şefi/Head of preschool workshop
Esra CANBOLAT
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı Öğretmeni/Child Development and Field Teacher
Uzman Öğretmen ÇİÇEK TÜRKYILMAZ
Moda Tasarım Teknolojileri Alanı Şefi/ Fashion Design Technologies Area Chief
Uzman Öğretmen NEŞE AKÇORA
Moda Tasarım Teknolojileri Alanı Atölye Şefi/Fashion Design Technologies Field Workshop Chief
Uzman Öğretmen EMEL KARATAŞ
Moda Tasarım Teknolojileri Alanı Öğretmeni/Fashion Design Technologies Teacher
Uzman Öğretmen FATMA FAZLA
Moda Tasarım Teknolojileri Alanı Öğretmeni/Fashion Design Technologies Teacher
Uzman Öğretmen YASEMİN YALÇIN
Moda Tasarım Teknolojileri Alanı Öğretmeni/Fashion Design Technologies Teacher
YASEMİN YILDIZ
Moda Tasarım Teknolojileri Alanı Öğretmeni/Fashion Design Technologies Teacher
Uzman Öğretmen HURİYE YAZICI
El Sanatları Teknolojisi Alanı Şefi/Head of Craft Technology Area
Uzman Öğretmen ARZU ZENGİN AKBAŞ
El Sanatları Teknolojisi Alanı Atölye Şefi/Handicraft Technology Area Workshop chief
Uzman Öğretmen DÖNDÜ AKGÜN
El Sanatları Teknolojisi Alanı Öğretmeni/Handicraft Technology Field Teacher
Uzman Öğretmen HAYRİYE ÖNCÜL
El Sanatları Teknolojisi Alanı Öğretmeni/Handicraft Technology Field Teacher
Hatice Kübra UYSAL
El Sanatları Teknolojisi Alanı Öğretmeni/Handicraft Technology Field Teacher
İLKNUR HIZIROĞLU
Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Alanı Şefi/Public Relations and Organization Services Area Chief
EMRAH PARLAK
Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Alanı Öğretmeni/Public Relations and Organization Services Teacher
Ersan ALAN
Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Alanı Öğretmeni/Public Relations and Organization Services Teacher
Bengül TUNA
Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Alanı Öğretmeni/Public Relations and Organization Services Teacher
NESRİN ÇOBAN
Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı Öğretmeni/Beauty and Hair Care Services Field Teacher
HİKMET ELGÜN
V.H.K.İ. Genel İdari Hizmetler/General Administrative Services Personnel
NURTEN ÖZDEMİR
Yardımcı Hizmetler Personeli/ Auxiliary Services Personnel